AktualnościUWAGA !!! Koledzy kamizelki „orange camo” czekają na was.

Szanowni Koledzy !!!

Z inicjatywy Kol. Waldemara Stolarz i za pełną aprobatą Zarządu Koła zostały zakupione i rozdane myśliwym uczestniczącym w polowaniu wigilijnym kamizelki z logiem naszego Koła.
Kamizelki zakupiono i rozdano myśliwym z myślą o podniesieniu i zwiększeniu bezpieczeństwa w czasie polowań zbiorowych. Kamizelki uzupełniły element jaskrawy i widoczny ze znacznej odległości jakimi były do tej pory pomarańczowe opaski na kapelusz lub inne nakrycie głowy z nazwą naszego Koła Łowieckiego. Opaski te zostały zakupione i przekazane myśliwym na przełomie 2010 roku, troszkę czasu więc upłynęło.

Zarząd Koła mając na uwadze ciągłe podnoszenie jakości i komfortu przy jednoczesnym dostosowywaniu się do obowiązujących przepisów i zarządzeń w odniesieniu do bezpieczeństwa na polowaniu, przekazuje kamizelki z logiem naszego Koła, wszystkim myśliwym z przekonaniem iż będą one używana na wszystkich polowaniach zbiorowych.

Na Kolegów którzy z różnych przyczyn nie mogli wziąć udziału w polowaniu wigilijnym i nie otrzymali kamizelek, zostaną rozdane na kolejnych polowaniach.

Udanych i bezpiecznych polowań w 2018 roku
Życzy Zarząd Koła „Łoś” w Namysłowie

Darz Bór


« Powrót »